W nowym roku jak zawsze obiecujemy sobie wiele, jednak już pod koniec stycznia okazuje się, że niewiele osób trzyma się swoich postanowień albo nawet w ogóle nie zaczęła nic robić w tym kierunku!

Częstym postanowieniem jest nauka bądź szlifowanie języka obcego, a ja postanowiłam ułatwić Wam wdrożenie się w regularną naukę języka angielskiego organizując to wyzwanie!

To wyzwanie udowodni Ci jak wiele możesz zrobić dla siebie w mniej niż miesiąc tylko dzięki systematycznemu pogłębianiu wiedzy!

Jeśli twoim postanowieniem w 2020 roku jest:

 • w końcu zabrać się do nauki business English
 • przyswoić wreszcie angielską gramatykę
 • poszerzyć zasób słownictwa przydatnego w miejscu pracy
 • nauczyć się swobodnie porozumiewać po angielsku
 • uczyć się angielskiego regularnie

To powinieneś podjąć wyzwanie, które mam ci do zaoferowania zupełnie za darmo!

O CO CHODZI W WYZWANIU

„ROZRUSZAJ SWÓJ ANGIELSKI W 21 DNI”?

Przez 21 dni zamierzam wysyłać maile z bardzo praktycznymi i ciekawymi materiałami do nauki angielskiego, a w dużej mierze angielskiego biznesowego.

Co konkretnie?

Po pierwsze, w każdym mailu przypomnę bądź pokaże Ci ważne zagadnienie gramatyczne. Dowiesz się np. jak poprawnie używać czasownika suggest, kiedy używać czasu Present Perfect czy jak czytać liczby. 21 dni oznacza omówienie aż 21 zagadnień!

Po drugie, przytoczę krótki dialog biznesowy, który pokaże funkcje językowe do zastosowania w danej sytuacji, pomoże Ci ćwiczyć mówienie i nauczy słownictwa biznesowego.

Po trzecie, w każdym mailu poznasz jeden idiom biznesowy, który także ułatwi Ci swobodną komunikację w miejscu pracy.


ZASADY WYZWANIA

 1. Wyzwanie trwa 21 dni, bo dokładnie tyle potrzeba na wyrobienie nowego nawyku. Celem wyzwania jest poszerzenie Twojej wiedzy na temat business English, a także wyrobienie nawyku regularnej nauki.

 2. Poziom treści udostępnianych w wyzwaniu oscyluje blisko poziomu średnio-zaawansowanego, a momentami zaawansowanegoDocelowo każdy powinien znaleźć w nim coś do przyswojenia dla siebie. Wszystko tłumaczone jest na język polski więc nawet osoby podstawowe sobie poradzą ;).

 3. Musisz zapisać się na wyzwanie podając swój adres e-mail po to by codziennie otrzymywać na maila kolejną dawkę wiedzy. (zapisy poniżej)

 4. Start wyzwania: 15 stycznia 2020

  Nie zwlekaj i zapisz się już teraz klikając poniżej!

  Chcę się zapisać na darmowe wyzwanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.