Wiecie, że słownictwo jest kluczowe jeśli chcemy pokazać, że potrafimy posługiwać się angielskim biznesowym profesjonalnie. Tutaj nie ma miejsca na ciągłe powtarzanie słówek „important”, „dynamic”. Używanie ciekawych, różnorodnych przymiotników to dobra okazja do pokazania swojego wysokiego poziomu. W związku z tym na Facebooku co jakiś czas zobaczycie fiszki z serii Business adjectives, a teraz zebrałam dla Was te które już tam się pojawiły i zachęcam do ściągnięcia ich w formie pdf.

3 strony profesjonalnej wiedzy :). wystarczy odpalić na komputerze, a jeszcze lepiej wydrukować i powtarzać w wolnej chwili. Sucha nauka słówek zazwyczaj się nie sprawdza, więc od razu możecie podejrzeć zdanie, które pokazuje praktyczne zastosowanie :).

20 biznesowych przymiotników – fiszki + pdf do pobrania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz PDF

Więcej gotowych słówek i wyrażeń znajdziesz w moim e-booku Business Meetings. Fiszki do druku dostaniesz w komplecie! Nie pozwól, by kiepska znajomość języka biznesowego uniemożliwiła Ci rozwój kariery! Kliknij w grafikę by dowiedzieć się więcej :).

Dziękuję, że poświęciłeś czas na przeczytanie tego wpisu. Mam nadzieję, że przyniósł Ci potrzebną wiedzę!

Jeśli uważasz ten artykuł za wartościowy, udostępnij go proszę swoim znajomym w mediach społecznościowych. Dzięki z góry!

Możesz też:

  • Dodać komentarz
  • Śledzić mój FanPage aby uczyć się angielskiego z dodawanych tam fiszek :).

One Reply to “20 przymiotników biznesowych – fiszki + pdf”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.