Zgodnie z obietnicą udostępniam dzisiaj sprawdzian wiedzy, którą mogliście zdobyć nabywając i przerabiając samodzielnie e-booka i fiszki Business Meetings.

Większość osób kupiła go od razu w połowie grudnia albo na początku stycznia, więc to odpowiedni moment na sprawdzenie tego ile już umie!

Po co się sprawdzać rozwiązując ćwiczenia?

-warto mieć jasno określone cele językowe i na bieżąco weryfikować postępy. Cele językowe nadają sens nauce i bez nich trudno zmotywować się do wytrwałej pracy. Ich osiąganie to natomiast dodatkowa dawka motywacji

-tak bardzo nielubiane w szkole sprawdziany miały wiele zalet, nie chodzi nawet o weryfikację postępów, ale o zmuszanie Nas do przypomnienia sobie tego czego się nauczyliśmy, ten proces przypominania, a nawet prób przypominania pomaga utrwalać zdobytą wiedzę

pisanie odręczne także pomaga w zapamiętywaniu na dłużej, dlatego warto robić notatki samemu, parafrazując to co przeczytaliśmy i zrobić test w wersji papierowej, jak ten, który przygotowałam dla wszystkich, którzy przerobili mojego e-booka

Jeśli jeszcze nie masz e-booka i fiszek to oczywiście nadal możesz je kupić klikając w poniższą grafikę, a test wykonać np. za miesiąc.

Kiedy zabrać się za test?

Jeśli udało Ci się pracować z e-bookiem i fiszkami regularnie chociaż miesiąc – przy założeniu pracy co najmniej 5 dni w tygodniu po 30 minut. To daje ponad 10h pracy nad językiem! To całkiem sporo i wystarczająco by spróbować sił w sprawdzianie wiedzy. Dzięki niemu będziesz wiedzieć na czym skupić się na przyszłość.

POBIERZ SPRAWDZIAN Z E-BOOKA BUSINESS MEETINGS

Klucz odpowiedzi

Jeśli już kupiłeś e-booka to daję Ci tydzień na rozwiązanie testów i w przyszły poniedziałek prześlę mailowo klucz odpowiedzi.

Osoby, które dopiero planują zakup e-booka razem z 2 plikami – e-book + fiszki otrzymają od razu sprawdzian i klucz odpowiedzi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.